ATASEV SPOR KULÜBÜ GENÇ KIZ TAKIMI İLK RESMİ MAÇIN ÖYKÜSÜ

Batıkent Voleybol Kulübü olan Atasev Spor Kulübü Genç Kız takımımız 23 Eylül 2018 tarihinde Gölbaşı Belediye Spor ile ilk resmi müsabakasına çıkmıştır.

Batıkent Voleybol Kursu sonucunda oluşturulan çiçeği burnunda ve yeni kurulan Atasev Spor Kulübü Genç Kız takımımız Ankara Voleybol Kulübü olarak Batıkent ilçemize ayrı bir heyecan katmış bulunmaktadır.

İlk set Genç Kız takımımız sahada heyecanlarına yenik düşmüş olsalar da ikinci set izleyicilerden olumlu yorumlar almışlardır. Maç sonunda Atasev Spor Kulübü antrenörünün “bireysel olarak çok fazla hata yaptık, ilk maçın heyecanına bireysel hatalarında fazlalığı eklenince böyle bir sonuç ortaya çıkıyor, ilerleyen maçlarda bireysel hatalarımızı azaltarak daha iyi sonuçlar göreceğimizi düşünüyorum.” yorumları Ankara Voleybol Kulübü arasında ilerleyen zamanlarda Atasev Spor Kulübü ismini daha çok duyacak gibiyiz.

Takım ruhu ve arkadaşlıklarının üst seviyede gözlendiği Atasev Spor Kulübü Genç Kız takımımıza 07 Ekim 2018 tarihinde yapacakları Anıt tepe Genç Kız maçında başarılar dileriz.

ATASEV SPOR KULÜBÜ GENEL SEKRETERLİĞİ

Start a Conversation

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir