ATASEV SPOR KULÜBÜ- ANIT TEPE SPOR KULÜBÜ Maçı 07 Ekim 2018

Batıkent Voleybol Kursu sonucunda hazırlıklarını tamamlayarak ligde mücadele eden ATASEV SPOR KULÜBÜ Genç Kız Takımımız 07 Ekim 2018 tarihinde Anıt tepe Spor Kulübü ile karşılaşmış ve takım ruhunu sahaya yansıtmışlardır.

 Batıkent Voleybol Okulu ile eksikliklerini ve takıma takviyeleri devam eden Genç Kız takımımız hedeflediği noktaya emin adımlarla devam ettiğini ikinci maçında sahada Voleybol adına bütün güzellikleri izleyicilere göstererek taraftarlardan tam not almıştır.

Maç sonunda Genç Kız takımı antrenörümüzün “ilk dört maçı kendimize hedef belirledik, takviye çalışmalarımız tam gaz devam etmektedir. Yakın zamanda Kulüp-Aile birliği olarak bir toplantı yapacaklarını, aile destekleri ile oyuncularımız beşinci maçımızda sahada ayrı bir yıldız olarak parlayacaklar. Bunun içinde gece gündüz demeden çalışmalarımıza devam ediyoruz.” yorumunda bulunmuştur.

Batıkent Voleybol Kursu ve Batıkent Voleybol Okulu ile Etimesgut Voleybol, Eryaman Voleybol, Sincan Voleybol ve Yenimahalle Voleybol denilince ilk akla gelen takım olma için altyapıdan sıfırdan oyuncu yetiştirerek Ankara Voleybol Kulübü olarak Atasev Spor Kulübü Voleybolcu Yetiştirmeye devam etmektedir. Genç Kız takımıza hedefledikleri yolda başarılar dileriz.

ATASEV SPOR KULÜBÜ GENEL SEKRETERLİĞİ

Start a Conversation

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir